KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16484033
nr 1648 4033
Sture Ekengren
(1918-1996), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 50x64cm, yttermått inklusive ram: 53x69cm
Sture Ekengren, svensk bildkonstnär född 1918, död 1996 .
Utrop:
600 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 18:35:11
Sture Ekengren
Läs mer om Sture Ekengren