KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16484033

nr 1648 4033

Sture Ekengren

(1918-1996), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 50x64cm, yttermått inklusive ram: 53x69cm

Sture Ekengren, svensk bildkonstnär född 1918, död 1996 .

Utrop:

600 kr

måndag 7 oktober 2024
kl 18:35:11

Sture Ekengren

Läs mer om Sture Ekengren